Treść strony luty_2009

TKH Nesta vs Akuna Naprzód - zapowiedź

Po przegranej w pierwszej rundzie play offs drużynie TKH Nesta Toruń pozostaje walka o miejsca 5-8. W drugiej rundzie rywalizacji los skojarzył nas z janowianami.

Nasi hokeiści rozegrali z Wojasem Podhale trzy mecze. Batalia Akuna Naprzodu trwała nieco dłużej, bo naszym rywalom udało się urwać jedno zwycięstwo przeciwko GKS Tychy. Ambicje obu drużyn były duże, trzeba było jednak uznać wyższość ich rywali, którzy, co by nie mówić, byli faworytami. Trzeba się otrząsnąć i walczyć dalej o jak najlepsze miejsce na zakończenie sezonu.

Pierwotnie rywalizacja o miejsca od 5 do 8 miała trwać do dwóch zwycięstw. Kluby jeszcze przed rozpoczęciem play-off wystąpiły jednak o ograniczenie liczby meczów. Pojawiły się nawet głosy, żeby rozgrywki tej fazy w ogóle anulować. Ostatecznie WGiD podjął decyzję, że walka w tej fazie będzie prowadzona w formie dwumeczu. Jeśli po dwóch meczach nastąpi równy podział punktów, o zwycięstwie którejś z drużyn zadecyduje bilans bramkowy. Jeśli i on będzie remisowy o wyniku dwumeczu zdecydują dodatkowe rzuty karne (w serii po trzy).

Wyniki dotychczasowych spotkań obu drużyn mogą wskazywać na przewagę hokeistów Naprzodu. Zresztą trzeba przyznać, że cały obecny sezon był dla nich udany. Janowianie długo utrzymywali się w czołówce ligi i dopiero w końcówce sezonu zasadniczego stracili czwarte miejsce na rzecz tyszan. Torunianie natomiast długo okupowali dolne rejony tabeli. Niemal rzutem na taśmę dostali się w końcu do fazy play offs, gdzie nie dali rady liderowi z Nowego Targu. Teraz jednak mają okazję wywindować się na piąte miejsce, co w obliczu dotychczasowych wyników można by uznać za osiągnięcie. Teraz trzeba zapomnieć o wcześniejszych porażkach, znaleźć w sobie motywację i pokazać się z jak najlepszej strony. Należy się to choćby wiernym kibicom, którzy przez cały sezon dopingowali swoje drużyny.

Pierwszy mecz Na Tor-Torze już dzisiaj o godz. 18:30, drugi rozegrany zostanie w Janowie w niedzielę (1 marca) o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy mecz wszystkich fanów hokeja.

Ceny biletów: 12 złotych normalny, 7 złotych ulgowy.

Wszystkim paniom, które przyjdą na Tor-Tor przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieci do lat 8 mogą wejść za darmo.

Toruńscy kibice jak zwykle mogą liczyć na liczne nagrody przygotowane przez Klub Kibica i sponsorów. Tym razem kupony promocyjne ufundowały: firma Evaldi, restauracje: Manekin, Metropolis i Oberża

Przypominamy także o konkursie dla tegorocznych maturzystów przygotowanym przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu. Zapraszamy więc abiturientów (rocznik 1990) do udziału w zabawie. Trzy
pierwsze osoby, które zgłoszą się w czasie przerwy pomiędzy 1 i 2
tercją do stoiska z pamiątkami na koronie lodowiska otrzymają zestawy
gadżetów toruńskiej uczelni. Uwaga, Tylko w pierwszym zestawie będzie pendrive o pojemności 2GB. Uczniom chcącym wziąć udział w zabawie przypominamy o zabraniu ważnej legitymacji szkolnej!

Cały czas czekamy również na zgłoszenia kandydatek do tytułu Ice Miss lutego. Najpiękniejsze
fanki toruńskich hokeistów mają szanse na udział w konkursie, którego
stawką są nagrody ufundowane przez Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris w Toruniu, sieć Hotele21 a także firmę Ferrosan - producenta suplementów diety marki Multi-tabs, która przygotowała upominki dla finalistek konkursu.
Szczegółowe zasady konkursu można znaleźć tutaj.

Sponsorzy konkursów dla kibiców:
  • Ewaldi
  • Manekin
  • Oberża - Rabiańska 9
  • Metropolis - Pizzeria, Grill Bar
  • Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
  • [obiekt Flash] Mutli-tabs

wstecz

Kontakt

Bannery