Treść strony marzec_2009


Wejściówki na Mistrzostwa Świata

Ruszyła sprzedaż wejściówek na turniej Mistrzostw Świata Dywizji 1, Grupy B, które odbędą się w Toruniu w dniach 11-17 kwietnia br.

Zakupu można dokonywać za pośrednictwem serwisu internetowego www.torun.kupbilety.pl. Po rejestracji w serwisie uzyskuje się dostęp do pełnych opcji systemu. Najpierw wybiera się rodzaj wejściówki. Można nabywać karnety dzienne, turniejowe (na wszystkie mecze), lub na wszystkie mecze Polaków lub też bilety na pojedyncze spotkania mistrzowskie. Po wyborze rodzaju wejściówki system przekierowuje do strony, gdzie możemy wybrać sektor w którym chcielibyśmy zająć miejsce i dokładną lokalizację miejsca. Każde krzesełko na trybunach ma swój unikalny numer. Można dokonywać rezerwacji kilku wejściówek jednocześnie wybierając dla każdej odpowiednią kategorię (normalny lub ulgowy). Rezerwacja biletu na określone miejsce, nawet na pojedyncze spotkanie blokuje zakup karnetów turniejowych na to konkretne miejsce.

Po wyborze miejsc i kategorii przechodzi się do strony płatności internetowych. Można dokonywać wpłat przelewem oraz kartą płatniczą lub kredytową na specjalne konto bankowe.

Wydrukowane w systemie wejściówki (bilety elektroniczne) nie uprawniają do wejścia na widownię. Trzeba je wymienić na oryginalne bilety wstępu. Odbiór po okazaniu dowodu tożsamości kupującego będzie możliwy w połowie marca.

Obecnie istnieje możliwość rezerwacji i kupna wejściówek on-line. Od 30 marca ma ruszyć sprzedaż wejściówek w kasach Tor-Toru w godz. od 10 do 15. Także bilety na pojedyncze mecze będą miały unikalne numery a zakupić będzie można wejściówki tylko na dostępne w danym momencie miejsca przy uwzględnieniu wcześniejszych rezerwacji karnetów.

Widownię Tor-Toru podzielono na cztery kategorie. W zależności od położenia różnią się ceny biletów i karnetów. Poniżej prezentujemy podział trybun na poszczególne kategorie i zróżnicowanie cen wejściówek. Tutaj można też obejrzeć interaktywną prezentację podziału na sektory toruńskiego lodowiska.

Przed rozpoczęciem procedury zamawiania karnetów i biletów prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem. W czasie procedury zamawiania prosimy zachować szczególną uwagę przy ustalaniu miejsc i dokonywaniu płatności. Pozwoli to uniknąć wielu niepotrzebnych komplikacji.

Wszelkie pytania dotyczące zakupu wejściówek na toruńską imprezę prosimy kierować do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu pod numerem telefonu 056 622 67 00, natomiast wszelkie uwagi i reklamacje  na adres e-mail: bilety@sportdata.pl .

Ceny wejściówek na Mistrzostwa Świata w Toruniu, 11-17 kwietnia 2009:
Normalne


(normal)Ulgowe


(concessionary)Karnety dzienne35 PLN25 PLN25 PLN18 PLN15 PLN10 PLNBilety na mecze Polski25 PLN20 PLN20 PLN15 PLN10 PLN8 PLNBilety na pozostałe mecze10 PLN8 PLN8 PLN6 PLN6 PLN4 PLNKarnety turniejowe140 PLN115 PLN100 PLN80 PLN60 PLN50 PLNKarnety na mecze Polski100 PLN80 PLN80 PLN65 PLN40 PLN35 PLN
Podział trybun na poszczególne kategorie

wstecz

Kontakt

Bannery