Treść strony KH Energa Toruń 2019/ 2020

Tabela PHL (eliteprospects.com) 13-10-2019

  • Tabela PHL

Terminarz i wyniki - sezon 2019/ 2020

I runda

1 kolejka

Czw 12.09.2019 Comarch Cracovia - Kadra U 23* 7:1 (1:0, 1:1, 5:0)

Nd 15.09.2019 GKS Katowice - KS Naprzód Janów 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

Nd 15.09.2019 Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Nd 15.09.2019 JKH GKS Jastrzębie - Re-Plast Unia Oświęcim 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)

Nd 15.09.2019 KH Energa Toruń - Lotos PKH Gdańsk 2:3 d (0:0, 1:1, 1:1, 0:1d)

2 kolejka

Wt 17.09.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - KH Energa Toruń 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Wt 17.09.2019 Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

Wt 17.09.2019 KS Naprzód Janów - Podhale Nowy Targ 0:8 (0:2, 0:5, 0:1)

Śr 18.09.2019 Kadra U 23 - GKS Katowice* 7:3 (1:2, 3:1, 3:0)

Wt 17.09.2019 GKS Tychy - Comarch Cracovia 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)

3 kolejka

Pt 20.09.2019 GKS Katowice - GKS Tychy 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)

Wt 24.09.2019 Podhale Nowy Targ - Kadra U 23* 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)

Pt 20.09.2019 JKH GKS Jastrzębie - KS Naprzód Janów 6:1 (0:0, 3:0, 3:1)

Pt 20.09.2019 KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)

Pt 15.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2 d (0:1, 0:0, 1:0, 0:1d

4 kolejka

Nd 22.09.2019 Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)

Nd 22.09.2019 KS Naprzód Janów - KH Energa Toruń 1:8 (0:2, 0:4, 1:2)

Śr 25.09.2019JKH GKS Jastrzębie - Kadra U 23* 10:1 (1:1, 5:0, 4:0)

Nd 22.09.2019 GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)

Nd 22.09.2019 Comarch Cracovia - GKS Katowice 2:3k (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:2k)

5 kolejka - pauzuje zespół nr 3

Pt 27.09.2019 Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:5 (0:1, 0:3, 3:1)

Pt 27.09.2019 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

Wt 01.10.2019 KH Energa Toruń - Kadra U 23* 7:4 (2:1, 4:1, 1:2)

Pt 27.09.2019 Lotos PKH Gdańsk - KS Naprzód Janów 11:1 (3:0, 4:0, 4:1)

Pt 27.09.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)


6 kolejka

Nd 29.09.2019 KS Naprzód Janów - Re-Plast Unia Oświęcim 2:10 (0:2, 1:3, 1:5)

Śr 11.09.2019 Lotos PKH Gdańsk - Kadra U 23* 9:1 (0:0, 6:1, 3:0)

Nd 29.09.2019 GKS Tychy - KH Energa Toruń 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)

Nd 29.09.2019 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Nd 29.09.2019 GKS Katowice - Podhale Nowy Targ 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

7 kolejka

Pt 04.10.2019 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 

Pt 04.10.2019 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 5:4d (1:1, 2:3, 1:0, 1:0d)

Pt 04.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - GKS Tychy 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

Śr 09.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Kadra U 23*

Pt 04.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - KS Naprzód Janów 6:2 (3:1, 2:0, 1:1)

8 kolejka

Czw 10.10.2019 Kadra U 23 - Zagłębie Sosnowiec*

Nd 06.10.2019 GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Nd 06.10.2019 Comarch Cracovia - Lotos PKH Gdańsk 2:3d (1:0, 0:2, 1:0, 0:1d)

Nd 06.10.2019 GKS Katowice - KH Energa Toruń 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)

Nd 06.10.2019 Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 5:6d (5:2, 0:0, 0:3, 0:1d)

9 kolejka

Czw 31.10.2019 KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ - przełożony

Wt 08.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - GKS Katowice 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Wt 08.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 9:1 (2:0, 2:1, 5:0)

Wt 08.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

Śr 16.10.2019 KS Naprzód Janów - Kadra U 23*

10 kolejka

Pt 11.10.2019 GKS Tychy - KS Naprzód Janów 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

Pt 11.10.2019 Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Pt 11.10.2019 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Pt 11.10.2019 Podhale Nowy Targ - Lotos PKH Gdańsk 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Pt 11.10.2019 JKH GKS Jastrzębie - KH Energa Toruń 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

11 kolejka

Nd 13.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Nd 13.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 1:2 d (0:1, 1:0, 0:0, 0:1d)

Nd 13.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:2 d (1:1, 0:1, 1:0, 1:0d)

Nd 13.10.2019 KS Naprzód Janów - Comarch Cracovia 0:6 (0:3, 0:3, 0:0)

Czw 17.10.2019 Kadra U 23 - GKS Tychy*

* kadra U23 - wszystkie mecze na wyjeździe

II runda

12 kolejka

Śr 23.10.2019 Kadra U 23 - Comarch Cracovia*

Pt 18.10.2019 KS Naprzód Janów - GKS Katowice 0:6 (0:0, 0:4, 0:2)

Pt 18.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 2:3d (1:0, 1:0, 0:2, 0:1d)

Pt 18.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 1:2d (0:1, 1:0, 0:0, 0:1d)

Pt 18.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - KH Energa Toruń 2:3k (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:2k)

13 kolejka

Nd 20.10.2019 KH Toruń - Re-Plast Unia Oświęcim

Nd 20.10.2019 JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec

Nd 20.10.2019 Podhale Nowy Targ - KS Naprzód Janów

Czw 24.10.2019 GKS Katowice - Kadra U 23*

Nd 20.10.2019 Comarch Cracovia - GKS Tychy

14 kolejka

Wt 22.10.2019 GKS Tychy - GKS Katowice

Śr 30.10.2019 Kadra U 23 - Podhale Nowy Targ*

Wt 22.10.2019 KS Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie

Wt 22.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń

Wt 22.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Lotos PKH Gdańsk

15 kolejka

Pt 25.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Pt 25.10.2019 KH Energa Toruń - KS Naprzód Janów

Śr 13.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - Kadra U 23*

Pt 25.10.2019 Podhale Nowy Targ - GKS Tychy

Pt 25.10.2019 GKS Katowice - Comarch Cracovia

16 kolejka

Nd 27.10.2019 Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ

Nd 27.10.2019 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie

Śr 20.11.2019 Kadra U 23 - KH Energa Toruń*

Nd 27.10.2019 KS Naprzód Janów - Lotos PKH Gdańsk

Nd 27.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim

17 kolejka

Wt 29.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - KS Naprzód Janów

Czw 21.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - Kadra U 23*

Wt 29.10.2019 KH Energa Toruń - GKS Tychy

Wt 29.10.2019 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia

Wt 29.10.2019 Podhale Nowy Targ - GKS Katowice

18 kolejka

Nd 03.11.2019 GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie

Nd 03.11.2019 Comarch Cracovia - KH Energa Toruń

Nd 03.11.2019 GKS Tychy - Lotos PKH Gdańsk

Śr 27.11.2019 Kadra U 23 - Re-Plast Unia Oświęcim*

Nd 03.11.2019 KS Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec

19 kolejka

Czw 28.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - Kadra U 23*

Wt 12.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy

Wt 12.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia

Wt 12.11.2019 KH Energa Toruń - GKS Katowice

Wt 12.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ

20 kolejka

Pt 15.11.2019 Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń

Pt 15.11.2019 GKS Katowice - Lotos PKH Gdańsk

Pt 15.11.2019 Comarch Cracovia - Re-Plast Unia Oświęcim 2 : 3k (0:0, 2:0, 0:2, d. 0:0, k 0:2)

Pt 15.11.2019 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

Śr 04.12.2019 Kadra U 23 - KS Naprzód Janów*

21 kolejka

Nd 17.11.2019 KS Naprzód Janów - GKS Tychy

Nd 17.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia przełożony na Wt 15.10

Nd 17.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice

Nd 17.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ

Nd 17.11.2019 KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie

22 kolejka

Wt 19.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - Lotos PKH Gdańsk

Wt 19.11.2019 Podhale Nowy Targ - Re-Plast Unia Oświęcim

Wt 19.11.2019 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec

Wt 19.11.2019 Comarch Cracovia - KS Naprzód Janów

Czw 05.12.2019 GKS Tychy - Kadra U 23*

* kadra U23 wszystkie mecze gra na wyjeździe

23 kolejka

Pt 22.11.2019 GKS Tychy - KS Naprzód Janów

Pt 22.11.2019 Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec

Pt 22.11.2019 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 22.11.2019 Podhale Nowy Targ - Lotos PKH Gdańsk

Pt 22.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - KH Energa Toruń

24 kolejka

Nd 24.11.2019 KS Naprzód Janów - KH Energa Toruń

Nd 24.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie

Nd 24.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ

Nd 24.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

Nd 24.11.2019 GKS Tychy - Comarch Cracovia

25 kolejka

Wt 26.11.2019 Comarch Cracovia - KS Naprzód Janów

Wt 26.11.2019 GKS Katowice - GKS Tychy

Wt 26.11.2019 Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec

Wt 26.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - Re-Plast Unia Oświęcim

Wt 26.11.2019 KH Energa Toruń - Lotos PKH Gdańsk

26 kolejka

Pt 29.11.2019 KS Naprzód Janów - Lotos PKH Gdańsk

Pt 29.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - KH Energa Toruń

Pt 29.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Pt 29.11.2019 GKS Tychy - Podhale Nowy Targ

Pt 29.11.2019 Comarch Cracovia - GKS Katowice

27 kolejka

Nd 01.12.2019 GKS Katowice - KS Naprzód Janów

Nd 01.12.2019 Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia

Nd 01.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy

Nd 01.12.2019 KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec

Nd 01.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - Re-Plast Unia Oświęcim

28 kolejka

Wt 03.12.2019 KS Naprzód Janów - Re-Plast Unia Oświęcim

Wt 03.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk

Wt 03.12.2019 GKS Tychy - KH Energa Toruń

Wt 03.12.2019 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie

Wt 03.12.2019 GKS Katowice - Podhale Nowy Targ

29 kolejka

Pt 06.12.2019 Podhale Nowy Targ - KS Naprzód Janów

Pt 06.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice

Pt 06.12.2019 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia

Pt 06.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - GKS Tychy

Pt 06.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec

III runda

30 kolejka

Nd 08.12.2019 KS Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec

Nd 08.12.2019 GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim

Nd 08.12.2019 Comarch Cracovia - Lotos PKH Gdańsk

Nd 08.12.2019 GKS Katowice - KH Energa Toruń

Nd 08.12.2019 Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie

31 kolejka

Pt 13.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - KS Naprzód Janów

Pt 13.12.2019 KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ

Pt 13.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - GKS Katowice

Pt 13.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia

Pt 13.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

32 kolejka

Nd 15.12.2019 KS Naprzód Janów - GKS Tychy

Nd 15.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia

Nd 15.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice

Nd 15.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ

Nd 15.12.2019 KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie

33 kolejka

Pt 20.12.2019 KH Energa Toruń - KS Naprzód Janów

Pt 20.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - Lotos PKH Gdańsk

Pt 20.12.2019 Podhale Nowy Targ - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 20.12.2019 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec

Pt 20.12.2019 Comarch Cracovia - GKS Tychy

34 kolejka

Nd 22.12.2019 KS Naprzód Janów - Comarch Cracovia

Nd 22.12.2019 GKS Tychy - GKS Katowice

Nd 22.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ

Nd 22.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

Nd 22.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - KH Energa Toruń

35 kolejka

Pt 03.01.2020 Lotos PKH Gdańsk - KS Naprzód Janów

Pt 03.01.2020 KH Energa Toruń - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 03.01.2020 JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec

Pt 03.01.2020 Podhale Nowy Targ - GKS Tychy

Pt 03.01.2020 GKS Katowice - Comarch Cracovia

36 kolejka

Nd 05.01.2020 KS Naprzód Janów - GKS Katowice

Nd 05.01.2020 Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ

Nd 05.01.2020 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie

Nd 05.01.2020 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń

Nd 05.01.2020 Re-Plast Unia Oświęcim - Lotos PKH Gdańsk

37 kolejka

Pt 10.01.2020 Re-Plast Unia Oświęcim - KS Naprzód Janów

Pt 10.01.2020 Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Pt 10.01.2020 KH Energa Toruń - GKS Tychy

Pt 10.01.2020 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia*

Pt 10.01.2020 Podhale Nowy Targ - GKS Katowice

38 kolejka

Nd 12.01.2020 KS Naprzód Janów - Podhale Nowy Targ

Nd 12.01.2020 GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie

Nd 12.01.2020 Comarch Cracovia** - KH Energa Toruń

Nd 12.01.2020 GKS Tychy - Lotos PKH Gdańsk

Nd 12.01.2020 Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim

* w przypadku udziału w finale PK nastąpi zmiana terminu na 10.12.2019
** w przypadku udziału w finale PK nastąpi zmiana terminu na 17.12.2019

IV runda

39 kolejka

Wt 14.01.2020 Zagłębie Sosnowiec - KS Naprzód Janów

Wt 14.01.2020 Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy

Wt 14.01.2020 Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia

Wt 14.01.2020 KH Energa Toruń - GKS Katowice

Wt 14.01.2020 JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ

40 kolejka

Pt 17.01.2020 KS Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie

Pt 17.01.2020 Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń

Pt 17.01.2020 GKS Katowice - Lotos PKH Gdańsk

Pt 17.01.2020 Comarch Cracovia - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 17.01.2020 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

Kontakt

Bannery