Treść strony SEZON 2022/ 2023

Cztery asysty Kapitana!

Sześć goli, pięć zdobytych w przewadze, cztery asysty Kamila Kalinowskiego i zainkasowane trzy punkty za zwycięstwo w Nowym Targu. To tylko część dobrych statystyk w starciu z Podhalem. Illia Korenchuk dopisuje do swojego konta kolejne dwa celne trafienia, a po jednym dokładają jeszcze: Niki KoskinenMark ViitanenPatrik SzecsiElias Elomaa.

Stalowe Pierniki zaatakowały od samego początku i po dwudziestu minutach prowadziły 2:0. Bramki autorstwa Korenchuka padły, gdy toruński zespół grał w liczebnej przewadze.
W drugiej odsłonie zespoły zdobyły po jednej bramce. Autorem trzeciego trafienia dla toruńskiego zespołu był Niki Koskinen. Gol zdobyty w przewadze.
Trzecią tercję znakomicie rozpoczęli hokeiści KH Energa. W czterdziestej pierwszej minucie Viitanen podwyższa na 4:1, a kilka minut później Patrik Szecsi strzela piątą bramkę. Gospodarze odpowiadają tylko jednym celnym trafieniem. Kropkę nad "i" stawia w pięćdziesiątej ósmej minucie Elias Elomaa. Torunianie wygrywają 6:2.

Drugi raz w tym sezonie odpoczywał Ervins Mustukovs, a w bramce oglądaliśmy Mateusza Studzińskiego.
W składzie na dzisiejszy mecz pojawił się kolejny, młody debiutant - obrońca Patryk Napiórkowski.